half logo
کلینیک فیزیوتراپی زانو

فیزیوتراپی زانو چیست؟

در بهترین کلینیک فیزیوتراپی زانو

یکی از محبوب ترین و موفق ترین راه ها برای درمان بیماری ها و آسیب های ناحیه زانو فیزیوتراپی زانو است. برای بهبودی کامل و درمان، فیزیوتراپی از روش‌های درمانی مختلفی استفاده می‌کند که متناسب با هر بیمار و همچنین ماهیت و وسعت آسیب است.

فیزیوتراپی زانو در بهترین فیزیوتراپی تهران
نمایش ویدیو درباره آب درمانی زانو قسمت 2

آب درمانی زانو

آب درمانی زانو در بهترین کلینیک فیزیوتراپی زانو

آب درمانی زانو روشی غیر تهاجمی برای درمان بیماری ها و آسیب های زانو است. تسکین درد‌های زانو به کمک متد آب درمانی یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌ های درمان است که تنها با استفاده از ماساژ آب گرم و ماساژ فشار قوی جکوزی، میتوان دردها و آسیب های زانو را تسکین داد و به مرور زمان به صورت کامل آن‌ها را درمان کرد.

نمایش ویدیو درباره آب درمانی زانو قسمت 2

آب درمانی شمال تهران

تاثیر فیزیوتراپیست در فیزیوتراپی زانو

در بهترین کلینیک فیزیوتراپی زانو

فیزیوتراپیست متخصص برای تشخیص اینکه کدام قسمت از زانوی شما آسیب می بیند ابتدا شرح حال شما را بررسی مینماید.این تست‌ها به او کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای نیازها و شرایط شما تغییر دهد. فیزیوتراپیست قدرت ماهیچه های شما را ارزیابی می کند و دامنه حرکتی مفاصل شما را قبل از انجام تنظیمات لازم و ارائه تمرینات و تکنیک هایی برای کمک به تقویت مفاصل شما میسنجد. در صورتی که فیزیوتراپیست شما به استخر آب درمانی دسترسی داشته باشد، می توانید برخی از تمرینات فیزیوتراپی را در آب این استخرها انجام دهید.

فیزیوتراپی زانو 2

فیزیوتراپی زانو با بیمه آسیا

فیزیوتراپی زانو با بیمه آسیا در کلینیک فیزیوتراپی رادین تهران، جهت رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه آسیا و پذیرش و ارائه خدمات درمانی فیزیوتراپی زانو با بیمه این کلینیک اقدام به عقد قرارداد با بیمه تکمیلی آسیا نموده است. شما هموطن عزیز میتوانید برای انجام فیزیوتراپی زانو از بیمه آسیا استفاده نمایید.

روش‌های انجام فیزیوتراپی زانو

منوال تراپی

آسیب دیدگی رباط، تاندون و عضلات پا​

منوال تراپی برای درمان آسیب دیدگی رباط صلیبی و آسیب دیدگی مینسک، یکی از بهترین گزینه‌ها است. برای انجام این روش فیزیوتراپی فیزیوتراپیست متخصص از تکنیک های دستی استفاده میکند تا عضلات و مفاصل زانو را به حالت ایده‌آل خود برساند که بستگی به نوع و شدت آسیب دارد و برای هر فرد متفاوت است.

الکترو تراپی

فیزیوتراپی زانو

یکی دیگر از تکنیک های پیشرفته در فیزیوتراپی زانو برای درمان و کاهش درد در انواع آسیب ها، الکتروتراپی است. یکی از تکنیک های الکتروتراپی حرکت الکتریکی اعصاب از طریق پوست بیمار است. نوع آسیب بیمار و مدت زمان درمان تعیین می کند که چه تعداد از اثرات الکتروتراپی استفاده می شود. هزینه درمان نیز ممکن است بسته به نوع آسیبی که بیمار دارد متفاوت باشد.

تاندیوپاتی زانو

فیزیوتراپی زانو

تاندیوپاتی کشکک اصطلاحی است که برای توصیف آسیب به تاندونی است که استخوان درشتی را به کشکک وصل میکند. این بیماری اغلب به عنوان “زانوی جامپر” شناخته می شود، معمولا ورزشکارانی را که ورزش آنها شامل پرش منظم است، تحت تاثیر قرار می دهد و محل درد جلوی زانو است. در مورد شاک ویو تراپی بیشتر بخوانید…

کامپرشن تراپی

زانو

یکی از رایج ترین تکنیک ها در فیزیوتراپی زانو، کامپرشن تراپی زانو است. با استفاده از این تکنیک، روکش های دستگاه کامپرشن تراپی روی زانوی بیمار قرار می گیرد و سپس با هوا پر می شود. این کار به ناحیه دردناک فشار وارد می کند و روند بهبودی را برای بیمار تسریع می کند.

ارتباط با بهترین کلینیک فیزیوتراپی زانو

تمام تلاش مجموعه ما سلامتی شما هموطن گرامی میباشد. چناچه پس از مطالعه این صفحه تمایل به مراجعه به بهترین کلینیک فیزیوتراپی زانو، کلینیک فیزیوتراپی رادین را دارید میتوانید از راههای ارتباطی زیر استفاده نمایید.

فرم رزرو آنلاین نوبت

میتوانید از طریق فرم زیر برای فیزیوتراپی زانو در شمال تهران مشاوره دریافت نمایید.

آدرس فیزیوتراپی رادین

 در نقشه گوگل

google map

آدرس کلینیک فیزیوتراپی رادین: اقدسیه، موحد دانش، عزت انتظامی، خیابان آستان، بن بست ندا پلاک 2

رزرو نوبت، مشاوره رایگان